Berušky‎ > ‎Aktuality Berušek‎ > ‎

POZOR!!! POZOR!!!

přidáno: 17. 9. 2018 4:39, autor: Věra Hájková   [ aktualizováno 24. 10. 2018 1:48 ]
Žádáme rodiče, aby stvrdili svým podpisem ve svých třídách, že se seznámili se školním řádem, který je vyvěšen na hlavní nástěnce v šatně. Zároveň upozorňujeme, že začínáme vybírat příspěvky na Unii rodičů 250,-Kč/pololetí. Tuto částku je potřeba zaplatit do 31.10.2018. 

Na nástěnce s informacemi pro rodiče je vyvěšen zápis z třídních schůzek. Ze zápisu třídních schůzek vlastními slovy vybírám:
Děti by s sebou měly do školky nosit jiné oblečení do třídy a jiné oblečení a obuv na ven. Do školky by měly mít přezůvky nebo cvičky, boty tipu Crocs nejsou vhodné, hrozí nebezpečí úrazu. Veškeré toto oblečení a nejlépe i obuv by mělo být podepsáno. Na ložnici si děti mohou vzít kromě podepsaného pyžamka i menší plyšovou hračku, jiné hračky do školky nejsou vhodné nosit (hrozí nebezpečí ztráty). Pyžamo si vždy v pátek děti odnáší domů a v pondělí si nosí čisté.
Nemocné děti by měly zůstat doma, kde jim je nejlépe. Chráníte tím nejen je, ale i ostatní děti a paní učitelky. 
Od října se opět rozjedou Výchovné chvilky pro předškoláky, kapacita těchto kroužků je omezena.
Žádáme rodiče, kterým není lhostejný vzhled zahrady, aby projevili svou podporu formou podpisu v dopise adresovaném městu. tento dopis připraví rada rodičů a následně předloží rodičům k podpisu.
Děkuji, že jste dočetli až sem :-)
Comments