Vítejte na stránkách MŠ Máchovka (Raisova)

Akce červen

Konec května 

30. 5. 2024 – Městské divadlo Děčín - 15:30 hod. - školní akademie vystoupení

ŠKOLNÍ   AKADEMIE

Srdečně Vás, ve spolupráci se ZŠ Máchovo nám., zveme na ŠKOLNÍ AKADEMII, která se koná 30. 5. 2024 v Městském divadle Děčín. Naše třída zde bude vystupovat. Akademie bude rozdělena na dvě části, první začíná v 15:30 hod. A máme přislíbeno, že budeme vystupovat právě v této části.Vstupenky budou k prodeji cca od 2. 5. 2024, cena 100,- Kč. Žádáme Vás, abyste vytrvali po celou dobu představení. Děti budou dohlídávány v ZŠ v družině.

Třída Berušky

Akce třídy červen

5.6. 2024 - Den životního prostředí - Jižní zahrady Zámku Děčín - soutěže, hry, úkoly a poznávačky. Děti se formou hry seznámí s přírodou kolem nás a dozví mnohé o její ochraně.

7.6. 2024 -  MDD - soutěže v MŠ a na školní zahradě ve spolupráci se školním klubem 

11.6. 2024 - Rozloučení s předškoláky - "Pasování předškoláků" -  15:00 hod. - Divadlo Krabice Teplice - oblíbená slavnost pro předškoláky, kteří již brzy opustí branku školky a vydají se velkou branou do školy.

Rádi bychom společně vyrazili i na hřiště do Žlebu, kde bychom uskutečnili oslavu narozenin naší malé Káti a zároveň se loučili se školním rokem- uvidíme jak počasí a třídní aktivity dovolí. 

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít